• HAKKIMIZDA
 • HAKKIMIZDA
 • HAKKIMIZDA
 • HAKKIMIZDA
 • HAKKIMIZDA
 • HAKKIMIZDA
 • HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1993 yılından beri cam sektörünün her alanında hizmet vermiş olan kadromuz  2012 yılında İstanbul Dudullu organize sanayi bölgesindeki yerinde IST SAVUNMA VE CAM SAN. TİC. A.Ş.  bünyesinde yeni ve modern tesislerimizde müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır.

Konusunda uzman profosyenel ekibimiz, modern,  ileri teknolojiye sahip tesislerimizde, müşterilerilerimizin projelerinde ihtiyaçlarına uygun ürünleri, kalite ve mükemmeliyetçilik ilkesi ile dünya standartlarında üretmektedir.

Istglass, askeri araçlar, para nakil araçları, güvenlik kabinleri, zırhlı araçlar, VIP ve özel araçların yapısına ve teknik özelliklerine en uygun balistik çözümleri, bilgili ve deneyimli ekibi ile üretmekte, Endüstriyel özel cam ürünleri, kurşun geçirmez ve  patlamaya karşı dayanıklı cam ve kurşun geçirmez çerçeveleri ile müşterilerimize komple çözüm sunmaktadır.

Deniz ve hava araçları için uluslararası standartlarda bombeli, düz, temperli vs. cam ürünlerimiz yanında, bombeli- düz polikarbon ve kompozit  ürünlerimizle  müşterilerimize  geniş bir yelpazede kaliteli ürünlerle çözüm üretmektedir.

Istglass, savunma sanayisine ve sivil sektöre uluslararası standartlarda müşterilerimizin talep ve ihtiyaçları doğrultusunda projeler oluşturarak EN 1063 (BR2-BR7), Stanag 4569 (Level I-II-III-IV ) , UL752 ve NIJ standartlarında hızlı ve etkin çözüm kabiliyeti ile hizmet vermektedir.

Sektörde yeni uygulanan teknolojileri kendi üretim kabiliyetlerine entegre ederek gelişimini sürdüren Istglass;

 • Polikarbonatlı ve polikarbonatsız
 • Düz veya bombeli
 • Isıtmalı
 • Serigraflı-serigrafsız
 • Emaye boyalı
 • Bombeli ve bombesiz polikarbon ve kompozit

Kurşun geçirmez ve endüstriyel güvenlik camı üretimi yapmakta, ve üretilen kurşun geçirmez camları yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

Istglass, uluslararası standartlardaki kalitesini AR-GE çalışmaları, test süreçleri ile sürekli yenilemekte ve güçlendirmekte, kalite politikaları doğrultusunda, üretim sürecinde gerekli her aşamada ürünlerini balistik sağlamlık ve standart testlerine tabi tutarak müşterilerine hatasız ürünler sunmaktadır.

Sektördeki yetişmiş personel açığını kendi bünyemizde eğitim verdiğimiz personelle kapatmaya çalışarak istihdam ve kalite politikalarımızın devamlılığını sağlamakta, çalışanlarımızın uzmanlığına, iş tecrübesi ve üretkenliğine güvenerek, tüm çalışanlarımıza kalite ve iş güvenliği bilincini tesis ederek, bireysel gelişmelerine olanak sağlayarak, gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştirmekte olduğumuz her projede tasarım, malzeme, işçilik kalitesi ve hatasız üretim ilkesinden ödün vermeden sektörün değişen ve gelişen müşteri beklentilerini optimum düzeyde karşılamaktadır.

Üretim aşamasında kullanılan ham maddeler, ulusal ve uluslararası normlara uygun 1.kalite malzemelerden seçilmekte, üretim bandına giren her malzemenin kalite kontrolü yapılarak, istenilen niteliklere uygunluğu titizlikle kontrol edilmektedir. İmalat aşamasında yapılan dizayn ölçüleri ve metotlarına uygunluğu açışından kontroller ve sevkiyat öncesi kalite kontrollerimizle sıfır hata maksimum memnuniyet politikamıza uygun üretim yapılmaktadır.

Ürünlerini müşterilerinin can güvenliğini esas alarak dizayn eden IST SAVUNMA VE CAM SAN. TİC. A.Ş. maksimum verimlilik, güvenlik ve dayanıklılık için en yüksek standartlarda üretim yapmaktadır.